bazistanbul

Kullanım Koşulları

Kullanım koşulları: İşbu site içindeki faaliyetlerde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı davranmamalıdır.  3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

Bazistanbul gerek gördüğünde değişiklik yapabilir; ancak bu değişiklikleri düzenli olarak sitede yayınlar ve aynı tarihten itibaren geçerli olur.

Site hizmetlerinden yararlanan ve siteye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Bazistanbul tarafından işbu hükümlerde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

Bazistanbul , bu sitede yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.