29 Aralık 2015

Hürok Mermer Taşındı

mermer

Mermer ve taş dünyasının duayeni Hürok Mermer, 1981 Yılında Kütahya da Doğal taş Sektörüne yönelik üretim yapmak amacıyla kurulmuştur. 12.000 metre karesi kapalı 121.000 metre karesi açık olmak üzere 133.000 metre kare alanda faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Hızlı ve etkin lojistik destek vermek amacıyla Amerika da tam donanımlı 5200 metre kare deposu bulunan firmanın güney Florida merkezli United States, Kanada, Meksika, Merkez Amerika, Güney Amerika ve Karayiplerde de dağıtım merkezleri bulunmaktadır. Kaliteli rezervlere sahip 8 Ocağımızda 40 tan fazla plaka stokuna sahip olan firma; bej, mermer, traverten ürün gurubunun yanı sıra fayans, eskitme, mozaik, özel dizaynlar ve proje çalışmalarıyla üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Hurok Mermer kalitesini sadece yurt içinde değil ihracat hacmi ve ürün kalitesi ile yurt dışında da kanıtlamış, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sektörün saygın markaları arasında yerini almıştır. Tüketici odaklı üretim anlayışını sektörün yenilikçi beklentilerini ürün yapısına ve hizmet anlayışına en iyi şekilde yansıtan Hurok Mermer; yeni eğilim ve trendleri doğru analiz ederek rekabetin sınır tanımadığı günümüz koşullarına en uygun bir şekilde uyarlamıştır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretim standartlarını sürekli yükseltmeyi hedefleyen firmamız aynı zamanda eski medeniyetlerin mimari kültürlerini ürün yapısı içinde harmanlayarak estetik, otantik ve bulunduğu mekâna ferahlık veren bir tarza dönüştürerek müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Dünya kalite standartlarında üretim yapan satış ve satış sonrası hizmet ağıyla tüketici ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamayı temel bir işletme politikası olarak gören firmamız, farklı yasam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına hitap eden ürünleriyle tercih edilen bir marka konumuna ulaşmıştır.

Sektörde 35 yıldır hizmet veren ‘‘HUROK MARBLE GROUP’’ İstanbul Sancaktepe’de bulunan showroom ve deposunu  ÇEKMEKÖY’e taşımıştır.
Aydınlar Mah. Mermerciler Cad. No:12 Çekmeköy / İSTANBUL

Genel
About bazistanbul
8 Comments
  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque consectetur sit amet sem vel laoreet. Proin metus felis, rhoncus ut scelerisque at, varius quis orci. Ut non nibh at magna posuere viverra.

  2. Aenean gravida maximus placerat. Quisque quis mi malesuada, consectetur justo non, faucibus ex. Duis eget enim tortor. Sed semper ultrices dui eu suscipit. Nam aliquet turpis eget aliquet elementum. Donec id lectus leo.

  3. Etiam consectetur orci ut lorem vulputate dapibus. Mauris massa ante, suscipit bibendum odio at, dapibus tempor erat. Curabitur aliquet, velit eget tincidunt facilisis, neque massa vehicula felis, sit amet viverra ex purus nec sapien. Curabitur in sagittis urna.

  4. Quisque laoreet nisi sit amet ultricies venenatis. In consectetur scelerisque est id euismod.

Comments are closed.