Hakkımızda

Ülkemizde ve dünyada hızla büyüyen bir kanser hücresi, yaşamdan aldığımız tüm doğal tadları bize unutturdu: YAPAY TEKNOLOJİLER… Üstelik bu terminolojiyi baz alarak üretilen ürünler maalesef akademik bilgilerin ışığında değil de moda yoluyla insanlara sunulmakta. Bu yapaylık sokaklarımızdan tutun da binalarımız, yapıtlarımız hatta ilişkilerimizin iliklerine işlemiş durumda.

Doğal taş insanoğlunun ilk yapı malzemelerinden olmasına karşın bu yapay ürünlerle oluşturulan soğuk yapılarla karşı karşıyayız. BAZISTANBUL olarak mimarları, iç mimarları, proje sahiplerini, taş ustalarını, üreticilerini doğal bir platformda buluşturmak ve doğal olanın yeniden güçlü yapısına kavuşmasını; yapısal çevreye girmesi için işbirlikleri kurmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz

Zamanında ve yeteri kadar verilemeyen hiç bir şeyin değeri yoktur.

 1. Ürün Temini

  Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üreticilerinden dilediğiniz miktarlarda ürün temini için gerekli bilgi ve tecrübeye sahibiz.

 2. Nakliye

  Ürün teminlerinin ardından en büyük sorunlardan biri de nakliyedir. Bu konuda sizlere en uygun çözümleri sunmak için çaba gösteriyoruz.

 3. İşçilik

  Satın aldığınız doğaltaşların uygulama aşamasında kendi ustalarınızı kullanabileceğiniz gibi portföyümüz dahilinde daha önce çalıştığımız uygulama firmalarıyla da sizlere seçenekler sunabiliriz.

 4. İş Takibi

  Bir projede malzemeler temin edildikten sonra uygulamalar ve bu uygulamaların iş takibinin aksaması herkes için sorun demektir. Bu konuda da mazeretsiz her zaman yanınızdayız.

Misyonumuz

Aydınlık hedeflerimiz var. Mimarlar, iç mimarlar ve peyzaj mimarlarının ürün tedariklerinde yaşadıkları zamanlama, süreklilik ve dil uyuşmazlığı gibi sorunları baz alarak, bu sorunları aşmalarını sağlamak; diledikleri miktarlarda ürünü, planlamaya uygun olarak temin etmek ve projelerini hızla hayata geçirmelerine yönelik uzman çözümler sunmak.